برای اینکه شما بهترین باشید باید در توسعه شخصی شرکت کنید

برای اینکه شما بهترین باشید باید در توسعه شخصی شرکت کنید

وقت آن است که مشکلات خود را به دست خود بگیرید. هیچ کس بهتر از خودتان نمی تواند به شما کمک کند. آیا شما با قلدرها روبرو هستید یا رابطه سختی دارید؟ بخشی از این مشکل می تواند ناشی از نحوه حمل خود باشد. این نکات را بخوانید تا بفهمید چگونه می توانید احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید و مورد قبول دیگران قرار بگیرید.

این یک واقعیت روانشناختی است که ما به تدریج بیشتر و بیشتر شبیه چیزی می شویم که به طور مداوم به آن نگاه می کنیم. به عبارت دیگر ، وسواس شما خیلی زود به واقعیت تبدیل می شود. اگر به خودتان اجازه دهید روی شکست ها و افسردگی های خود بمانید ، زنجیرهایی که به شما متصل می شوند فقط محکم و محکم می شوند. اگر به موفقیت در آینده می پردازید – و الگویی توانمند – می توانید به شخصی که می خواهید باشید تبدیل شوید. ذهنیت برای موفقیت بسیار مهم است.

با تعیین اهداف شخصی برای دستیابی به اهداف خود ، کارهای بیشتری را در زندگی انجام دهید. سعی کنید آنها را در یک برنامه بنویسید و بنویسید که چگونه قصد دارید به آنها برسید. هیچ نیازی به اهداف بزرگ یا کوچک نیست. آنها فقط باید به آنچه شما می خواهید بدست آورید مربوط شوند.

وقتی دیدی دارید که می خواهید به آن برسید ، در طول مسیر دچار فرسودگی شغلی نشوید. بیش از حد خود یا کارمندانتان که برای رسیدن به آن تلاش می کنند بیش از حد کار نکنید. مانند هر چیز دیگری ، برای استراحت ، آرامش و شارژ مجدد باید مرتب استراحت کنید. در صورت سوختن ، ممکن است بینایی شما به پایان نرسد یا حتی دیگر وجود نداشته باشد.

تحقیق کنید و از دیگران بیاموزید. وقتی در زندگی خود به دنبال هدفی هستید ، به دنبال دیگران بگردید که یا به دنبال آن هستند یا به هدف شما رسیده اند. آنها نه تنها قادر به پشتیبانی و پاسخگویی به سالات خواهند بود ، بلکه می توانند به عنوان نمونه هایی دقیقاً نشان دهند  آنچه شما برای موفقیت باید یا نباید انجام دهید ، مورد استفاده قرار گیرند.

هنگامی که پیشرفت شخصی خود را در نظر می گیرید ، بر رهبری تمرکز کنید. بهترین تعریف برای رهبری “تأثیر” است. به سفر رهبری خود نگاه کنید. کدام اتفاقات بیشترین تأثیر را در زندگی شما داشته است؟ چگونه تغییر کرده اید به دلیل آن وقایع؟ چگونه می توانید خود را به یک قسمت مهم در یک تیم تبدیل کنید؟ پاسخ به این س,لات باید به شما کمک کند تا دریابید که چگونه می توانید خود را به عنوان یک رهبر و یک عضو تیم ارتقا دهید.

یاد بگیرید که الگوهای تفکر منفی خود را تشخیص دهید – سپس آنها را به سمت یک ذهنیت مثبت تر یا واقع گرایانه تغییر مسیر دهید. این کار را با کمک یک یادداشت ساده روزانه انجام دهید ، یا برای یادگیری رفتار درمانی شناختی (CBT) با یک درمانگر همکاری کنید. ثابت شده است که CBT به افراد کمک می کند تفکر منفی خودکار خود را به یک روند تفکر مثبت و واقع بینانه تبدیل کنند.

برای اطمینان از پایبندی به اهداف خود ، برنامه ای را تدوین و آن را بنویسید. وقتی اهداف را روی کاغذ بنویسید ، بیشتر تمایل دارید که آنها را کامل کنید. چک لیست یک ایده عالی است ، زیرا شما می توانید اهداف خود را هنگام تکمیل بررسی کنید. دیدن مشهود آنچه را که به دست آورده اید اعتماد به نفس ایجاد می کند و به شما امکان می دهد از پس کارهای سخت برآیید.

همیشه یک کتاب یا کار مولد را با دستان خود حمل کنید. چه آن را در انتظار در مطب پزشک بگذرانیم و چه در وسایل حمل و نقل عمومی ، وقت بیکار اتلاف وقت است. یک کتاب یا شاید برخی کارهای دستی را به خود اختصاص دهید تا با اتلاف وقت ، وقت بیشتری را صرف کنید. شگفت زده خواهید شد که چقدر می توانید در طول روز به موفقیت برسید.

ورزش اغلب به عنوان راهی برای کمک گرفتن استفاده می شود. این به این دلیل نیست که احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید یا حتی لاغر شوید. با این حال ، رفتن به ورزشگاه یا دویدن ، می تواند استرس و ناامیدی زیادی را از بین ببرد ، که در غیر این صورت می تواند جمع شود و شما را به یک فرد بسیار تلخ تبدیل کند.

از توصیه های افرادی که شما را دوست دارند فرار نکنید. البته ، ممکن است توصیه های آنها همیشه درست نباشد ، اما گوش دادن به سخنان آنها صدمه ای نخواهد دید و شما فقط می توانید چیزهای بسیار مهمی درباره خود یاد بگیرید. برای انسانها اغلب دشوار است که خودمان را همانگونه که واقعاً هستیم ببینند.

یک نکته عالی برای کمک به خود که همه باید آن را دنبال کنند این است که به خودتان وفادار باشید. طبیعت انسانی است که نگران شهرت خود در محیط های اجتماعی باشید. اگر ابتدا با شخصیت پردازی خوب شروع کنید ، دیگر نگران شهرت خود نخواهید بود. نگران آنچه دیگران فکر می کنند نباشید ، نگران آنچه واقعاً هستید باشید.

یکی از رمزهای موفقیت ، موفقیت است. به همین دلیل برای شما مهم است که به اهداف خود برسید تا شادتر شوید. این می تواند مربوط به کار یا چیزی از زندگی شخصی شما باشد ، هرچه که باشد ، سخت کار کنید. اجازه ندهید هیچ مانعی شما را در رسیدن به هدفتان متوقف کند.

حتماً برای شناخت و تجلیل از موفقیتهای خود وقت بگذارید. از رسیدن به کوچکترین هدفی که برای خود تعیین کرده اید یک معامله بزرگ انجام دهید. لیاقت این را دارید که به خاطر زحمات و فداکاری هایی که برای رسیدن به این اهداف انجام داده اید ، پاداش دهید. آنرا یک آب نبات یا یک کاسه بستنی درست کنید ، هر آنچه که غذای مورد علاقه شماست.

ذهن خود را به چیزهای مثبت معطوف کنید. دستاوردهای خود را به خاطر بسپارید و چیزی پیدا کنید که شما را خوشحال کند. حتی اگر زندگی در آرزوی خود را هم طی نمی کنید ، باید روی چیزهای کوچکی کار کنید که باعث خوشبختی شما می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *