روشهای ساده برای افزایش آگاهی از خود

روشهای ساده برای افزایش آگاهی از خود

بعضی اوقات در زندگی ، همه ما نیاز به کمی پیشرفت داریم. می توانیم کمی باهوش تر ، کمی معنوی تر ، یا حتی کمی صادقانه عمل کنیم. ویژگی های بسیاری وجود دارد که ما می توانیم آنها را برای افراد بهتر تبدیل کنیم. مقاله زیر حاوی نکاتی برای هرکسی است که مایل است کمی پیشرفت شخصی داشته باشد و خود را بهبود بخشد.

سعی کنید میزان کافئین مصرفی روزانه خود را کاهش دهید. بسیاری از اوقات با ایجاد مسئله ای مانند بی خوابی می تواند بر روی عادت های خواب شما تأثیر منفی بگذارد. برای برخی افراد ، کافئین می تواند سردرد و مشکلات مختلف هضم ایجاد کند. تمام تلاش خود را انجام دهید تا هر روز این مورد را کاهش دهید تا ببینید آیا احساس بهتری دارید.

چگونه رهبر بهتری می شوید؟ جنبه بسیار مهمی از هدایت شامل چیزی به نام “خدمات” است. شما باید به دیگران خدمت کنید تا یک رهبر بزرگ باشید. همچنین ضروری است که از شخصی نخواهید کاری را انجام دهد که خودتان انجام ندهید. یک رهبر بزرگ تلاش می کند تا به دیگران کمک کند.

با نگاهی خوب به تحریک کننده ترین ویژگی های شریک زندگی خود و انگیزه های (یا فقدان آنها) در عمل ، کیفیت روابط عاشقانه خود را تقویت و حفظ کنید. بسیاری از افراد دریافتند كه به طور خودكار تصور می كنند رفتار همسرشان عمدی است یا آگاهانه متوجه آنهاست. بیشتر اوقات ، طرف متخلف هرگز در طول یک میلیون سال فکر نمی کند که او کاری را برای التهاب شریک زندگی خود انجام می دهد.

برای کنار آمدن با تنهایی ، حتماً هر روز بیرون بروید و با کسی تعامل داشته باشید. خرید ، بانکداری و تجارت با فروشگاه های بزرگ و غیر شخصی زنجیره ای را متوقف کنید. در عوض ، به فروشگاه های محلی کوچکتر و محلی بروید که به طور منظم با همان افراد روبرو خواهید شد. نام آنها را بیاموزید و از آنها پرس و جو کنید. افراد علاقه مند جالب هستند و دوستان خوبی پیدا می کنند!

هر بار بر روی یک کار واحد تمرکز کنید. اگر همزمان بخواهید بیش از یک کار انجام دهید ، انجام هر کار طولانی تر می شود. چند وظیفه ای را حذف کنید و وقت اضافی برای انجام کارهای مورد نظر خود خواهید داشت.

در روزهایی که احساس انگیزه نمی کنید ، به هر حال وظیفه خود را شروع کنید. گاهی اوقات همه چیز سخت تر به نظر می رسد وقتی که شما فقط در اطراف آنها نشسته اید و روی آنها می ایستید. به خود بگویید که حداقل پانزده دقیقه برای رسیدن به هدف خود تلاش خواهید کرد ، سپس اگر هنوز تمایلی به کار بر روی آن ندارید می توانید آن را ترک کنید. در بیشتر موارد ، با شروع کار دیگر نمی خواهید متوقف شوید.

مربیگری در خود عالی است ، با این حال گوش دادن به خود حتی بیشتر است. تجزیه و تحلیل خود بخشی مهم از رشد شخصی است به شرطی که بخواهید با خردمندانه انتقاد کنید و پاسخگوی مشتاق باشید. یادگیری از اشتباهات و خطاهای خود تقریباً به همان اندازه مهم است که چگونه بر اساس آن دانش عمل کنید.

قبل از صحبت فکر کنید. هر زمان که می توانید ، لحظه ای اختصاص دهید و فکر کنید که آیا آنچه می خواهید بگویید ، وضعیت را بهتر یا بدتر می کند. بسیاری از افراد هر آنچه را که به ذهنشان می ریزد ، مبهم می کنند ، اما این می تواند آسیب زا باشد و باعث وخامت اوضاع شود. ابتدا فکر کنید و از آنچه می گویید پشیمان خواهید شد و ممکن است اوضاع را برای همه افراد درگیر بهتر کنید.

از یادگیری نحوه استراحت به عنوان بخشی از رشد شخصی غافل نشوید. آسان است که گرفتار انبوهی از مسئولیت ها و خواسته های روزمره شوید. هنگامی که آرامش را یاد می گیرید ، به خود این فرصت را می دهید تا دوباره انرژی خود را بدست آورید و برای چالش های جدید دوباره جمع شوید. اگر آرامش را یاد نگیرید ، به سرعت خود را می سوزانید ، بنابراین بهره وری خود را کاهش می دهید.

اجازه ندهید دیگران برای انجام کاری به شما فشار بیاورند. در محل کار یا زندگی شخصی خود با شرایطی روبرو خواهید شد که باید براساس ارزشها و علایق شخص دیگری اقدام و انتخاب کنید. اجازه ندهید دیگران شما را تحت فشار قرار دهند تا از ارزشهای خود پیروی کنید. در عوض ، دیدگاه خود را ارائه دهید.

یک نکته عالی برای پیشرفت شخصی این است که هرگز ترک نکنید. اهداف شما هر چقدر هم سخت باشند ، هرگز نباید آنها را کنار بگذارید. بسیاری از مردم به دلیل تسلیم شدن در اهداف خود شکست می خورند. با این حال ، افرادی که در اهداف خود موفق می شوند کسانی هستند که هرگز در شرایط بد دست نمی کشند. آنها به اهداف خود پایبند بودند و در نهایت موفق شدند.

با رشد شخصی ، مهم است که درک کنید از نظر اهمیت با بقیه دنیا مقایسه می کنید. این امر بسیار مهم است زیرا برای رشد ، برای درک اینکه چقدر کم می دانید و چقدر چیز برای یادگیری دارید ، ابتدا باید مکان خود را با بقیه جهان تعیین کنید.

درباره احساسات خود صحبت کنید. بسیاری از افراد ، به ویژه مردان ، در بیان احساس خود در داخل مشکلی دارند. حقیقت این است که ابراز احساسات می تواند به شما احساس رهایی و احساس آزادی دهد. چند نفر را بیابید که بدون قضاوت در مورد شما گوش دهند و به آنها بگویید که چه احساسی دارید.

با صرف وقت برای شناسایی اصول خود ، نه تنها اصول مورد انتظار جامعه ، بلکه آنهایی که شخصاً برای آنها عزیز است ، می توانید مطابق با این اصول عمل کنید. شما واقعاً نمی توانید یک فرد اصولگرا باشید ، مگر اینکه آن اصولی را که براساس آن زندگی می کنید مشخص کنید.

علاوه بر این ، همه ما می توانیم از کمی پیشرفت استفاده کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *