درباره نکات مربوط به خودآموزی با کیفیت بیاموزید

درباره نکات مربوط به خودآموزی با کیفیت بیاموزید

همه ما این زندگی را پشت سر می گذاریم بدون اینکه واقعاً بدانیم که چه کسی هستیم و چه توانایی کاملی داریم. این فقط یکی از مواردی است که همه ما باید به شیوه خود با آنها کنار بیاییم. کنار آمدن با این موضوع و درک اینکه نوع شما چیست ، پیشرفت شخصی است. در اینجا چند نکته در مورد موضوع ذکر شده است.

روز را به روشی سازنده به پایان برسانید: به آنچه اشتباه افتاده فکر کنید و تصور کنید چگونه دوست دارید این اتفاق بیفتد. به این ترتیب ، تفکر منفی پیرامون آن را آزاد می کنید و می دانید که رها کرده اید و یک خواب شبانه بهتر خواهید داشت. در نهایت ، ممکن است روزهای شما نیز بهتر پیش روند.

چند کتاب خوب درباره رشد شخصی بخوانید. یک کتاب توسعه شخصی خوب می تواند به شما مشاوره و ایده های خوبی ارائه دهد که می تواند زندگی شما را تغییر دهد. یک کتاب توسعه شخصی انتخاب کنید که به خوبی بررسی شود زیرا بعضی از کتاب ها فقط خوب نیستند.

وقتی از کمبود اعتماد به نفس رنج می برید ، باید سعی کنید به طور منظم به ورزش بدنی یا یک نوع ورزش بپردازید. نه تنها این باعث بهبود فرم بدن و در نتیجه اعتماد به نفس شما در ظاهر می شود ، بلکه ورزش اندورفین آزاد می کند که باعث تحریک ذهن و بدن به میزان طبیعی می شود.

هنگامی که از طریق برنامه توسعه شخصی خود کار می کنید ، موفقیت های خود را جشن بگیرید تا شما را درگیر این روند و هیجان خود کند. آنقدر روی نتیجه نهایی متمرکز نشوید که نتوانید قدمهایی را که برای رسیدن به آنجا بر می دارید تشخیص دهید. رشد و رشد شخصی گاهی اوقات ممکن است دشوار باشد و تصدیق موفقیت های ناچیز در این راه انگیزه شما را حفظ می کند.

لیست ها ، لیست ها و لیست های بیشتری ایجاد کنید! لیست ها اقدام را تسهیل می کنند. آنها وقت ما را برای انجام امور مهم دیگری آزاد می کنند. آیا مسافرت هستید؟ شما در حال حاضر باید لیستی از مواردی را که باید انتخاب کنید داشته باشید. آیا در محل کار ارائه می دهید؟ لیستی از آنچه را که باید در محل نمایش خود داشته باشید در دست داشته باشید.

سر و صدا را از سر راه خود دور کنید. به نظر می رسد این یک گام کوچک باشد ، اما اکثر مردم دریافتند که از بین بردن بی نظمی نه تنها فضای چیزهای دیگر را آزاد می کند ، بلکه به آنها احساس آرامش کلی می دهد و احساس ناامیدی مکرر دارند. فقط دانستن اینکه اوضاع در کجاست می تواند مایه آرامش باشد.

سوال بپرس! چه در مدرسه باشید و چه در حال حاضر در نیروی کار ، سوال کردن باید بخشی منظم و مورد انتظار از زندگی روزمره ما باشد. پرسش های صحیح و قالب بندی شده رمز و راز آنچه از ما انتظار می رود را روشن می کند. آنها می توانند عملکرد ما را تسهیل کنند و اعتماد به نفس ما را بهبود بخشند.

آیا شما یک نوشیدنی ثابت هستید؟ آیا شما سیگاری هستید؟ چه فعالیت هایی انجام می دهید که تأثیرات منفی بر بدن شما بگذارد؟ بدن شما مطمئناً معبد است ، با این وجود این نوع رفتارها قداست آن را نادیده می گیرند. اگر می خواهید زندگی خود را بهبود بخشید ، از بین بردن عادت های بد ضروری است. زندگی و عادت های خود را تجزیه و تحلیل کنید و نکته ای را برای از بین بردن عادت هایی که برای شما یا بدن شما مفید نیستند ، بیان کنید.

برای داشتن یک زندگی اصیل باید از اینکه واقعاً چه کسی هستید و واقعاً چه می خواهید آگاه شوید. حداقل 20 دقیقه در روز برای مدیتیشن وقت بگذارید. هر روز اقدامات خود را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا واقعاً کاری را که می خواهید انجام دهید انجام می دهید یا خیر. مواردی را که واقعاً خواسته قلبی شما هستند شناسایی کرده و مراحلی را که باید برای دستیابی به آنها انجام دهید برنامه ریزی کنید.

برای آگاهی بیشتر از خود و تقویت روحیه ، از هنر لذت ببرید یا خلق کنید. بسیار راحت است که بتوانیم درگیر خودمان شویم و دید خود را نسبت به جهان محدود کنیم. وقتی به یک هنر واقعاً خیره کننده و باشکوه نگاه می کنید ، این آگاهی شما را باز می کند و به شما کمک می کند تا امکانات را تصور کنید. وقتی هنری خلق می کنید ، جنبه های بازیگوشانه و کودکانه ذهن شما را بیدار می کند.

یکی از راه هایی که می توانید به خود کمک کنید تا استرس خود را کنترل کنید ، انجام آرامش عضلانی پیش رونده است. یک به یک عضله را سفت کنید ، آن را بگیرید و سپس فشار را آزاد کنید. این امر به آرامش بدن کمک می کند و مطالعات نشان داده است که استرس ذهنی افراد با کاهش تنش بدن کاهش می یابد.

وقتی اهداف توسعه شخصی را تعیین می کنید ، آنها را کمی بالاتر از جایی که احساس راحتی می کنید قرار دهید. این 5٪ اضافی در کنار آنچه شما احساس می کنید می توانید از قبل انجام دهید باعث می شود شما فرد بهتری باشید. وقتی سرانجام به این هدف ظاهراً دور از دسترس برسید ، خواهید فهمید که چاه چقدر در درون شما عمیق است.

هر روز خود را به چالش بکشید تا مثمر ثمر باشید! هر دقیقه قادر به رشد شخصی خود هستید ارزشمند است. دقیقه به مرور اضافه می شود. در واقع ، آنها یک اثر گلوله برفی دارند. اگر هر روز به عنوان فرصتی برای رشد شخصی خود پیش می روید ، در پایان سال خواهید فهمید که نتیجه کلی تلاش شما از مجموع اجزای آن بیشتر است.

برای حفظ یک زندگی سالم و تولیدی ، همه باید لیست داشته باشند. این می تواند یک لیست “برای انجام” ، لیست اهداف یا موارد مختلف باشد. داشتن یک لیست شما را تحت کنترل قرار می دهد ، انگیزه شما را حفظ می کند و پیشرفت شما را نشان می دهد. همیشه لیست ها را نگه دارید و بهتر است آنها را در یک دفترچه یادداشت ترکیبی نگهداری کنید.

همانطور که در بالا گفته شد ، رشد شخصی به شما کمک می کند تا درک کنید که در هسته اصلی وجود شما کیستید. خود-روشنی کلید واقعی خوشبختی ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *