بیاموزید چگونه یک برنده برای خود شوید

بیاموزید چگونه یک برنده برای خود شوید

اگرچه هیچ راهی درست یا غلط برای دستیابی به خودیاری وجود ندارد ، اما نکات ارائه شده در این مقاله بینش خوبی در مورد موفق ترین راه ها برای حفظ استراتژی خودیاری دارد. خودیاری مفهومی شگفت انگیز است که می توانید آن را در سبک زندگی سالم بگنجانید و این مقاله نوید چند توصیه مفید برای دستیابی به موفقیت در تلاش های خودیاری شما را می دهد.

یک راه برای سرعت بخشیدن به پیشرفت شخصی خود ، نگه داشتن یک ژورنال اختصاصی برای این موضوع است. این لازم نیست یک سند طولانی ، روح جویانه باشد. حتی یادداشت کردن ساده اهدافی که تعیین می کنید به شما کمک می کند آنها را در ذهن داشته باشید. افزودن اطلاعات بیشتر در مورد گامهایی که در جهت رسیدن به این اهداف برمی دارید ، تلاشهای شما را منظم تر می کند.

با پذیرش چالش ها ، درخشش بالقوه خود را ببینید. زندگی پر از چالش است. بعید است که همیشه آن را آسان و ایمن داشته باشید. با این حال ، چالش ها به شما نشان می دهند که واقعاً از چه چیزی ساخته شده اید. از چالش ها نترسید ، با شجاعت با آنها روبرو شوید و از نیروی درونی خود برای عبور از این مشکلات استفاده کنید.

سعی کنید در چندین مثبت کار کنید. تمام تلاش خود را برای حفظ نگرش مثبت در حین کار یا تمرین انجام دهید. شما تعجب خواهید کرد که با تغییر محیط اطراف یا متفاوت فکر کردن در مورد یک کار ، چقدر می توانید به دست آورید. بیرون کار کنید ، یا احتمالاً به وظایف خود به عنوان یک بازی فکر کنید و سعی کنید در آنها پیروز شوید. سعی کنید به چیزی گوش دهید که می تواند هوش شما را در حین تمرین افزایش دهد.

قبل از اینکه بخواهید نقاط ضعف درک شده خود را تغییر دهید نقاط قوت خود را شناسایی کنید. یکی از ملفه های اصلی رشد شخصی داشتن درک واقعی از کل خود شما است. متأسفانه ، رشد شخصی غالباً فقط روی نقاط ضعف متمرکز است. اغلب اوقات ، بهبود یک قدرت قبلاً توسعه یافته برای دستیابی به اهداف بلند مدت شما مفیدتر است.

اگر احساس استرس یا اضطراب دارید ، یک راه عالی برای کاهش استرس ، منظم بودن است. قبل از اینکه هر شب بخوابید ، خود را برای روز بعد آماده کنید. به ضمیر ناخودآگاه خود اجازه دهید تا برنامه ریزی کاری را که انجام می دهید انجام دهد و شما قادر خواهید بود به جای نگرانی در مورد آنچه در آینده اتفاق می افتد ، روی کارهای حاضر تمرکز کنید.

اگر برای مقابله با افسردگی به برخی نکات خودیاری نیاز دارید ، از یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود بخواهید که مرتباً شما را چک کنند. افسردگی نبردی دشوار است و ممکن است خود را فاقد انگیزه بدانید ، بنابراین ایده خوبی است که کسی تلاش بیشتری کند تا ببیند شما خوب هستید.

آیا شما یک متفکر مثبت هستید یا منفی؟ برای پاسخ به صدای درونی خود گوش دهید. اگر دائماً روی نکات منفی تمرکز کنید ، می توانید نتیجه هدف را که می خواهید به آن برسید ، خرابکاری کنید. به صدای مثبتی که به شما می گوید می توانید کاری را انجام دهید گوش دهید و صدای منفی را که می گوید شما نمی توانید نادیده بگیرید.

بهترین طبیعت خود را تعریف کنید و به آن عمل کنید. دانستن اینکه در هر شرایطی چه کسی هستید به معنای بررسی دقیق عملکردهای شما قبل از اقدام است. زمانهایی وجود دارد که بدترین عکس العمل شما برای پذیرش آسانترین واکنش است ، با این حال یک لحظه تأمل در نتیجه آن واکنش می تواند پویایی وضعیت را در لحظات تغییر دهد.

هنگام کار بر روی پیشرفت شخصی ، مهم است که دقیقاً بفهمید چه کاری می خواهید با زندگی خود انجام دهید. اگر کلمه زندگی خیلی بزرگ به نظر می رسد ، حداقل باید برای 5 سال آینده برنامه داشته باشید. داشتن اهدافی بزرگتر از آنچه هستید راهی برای افزودن ارزش به زندگی شماست. وقت تفکر ساکت و آرام را درباره مکانی که می خواهید زندگی شما در آن قرار گیرد ، اختصاص دهید.

اگر قصد موفقیت در این زندگی را دارید باید توانایی تمرکز و تمرکز داشته باشید. هیچ کس نمی تواند در این دنیا فقط با صحبت کردن و ارائه نظرات مداوم به آن برسد. شما باید قادر به گوش دادن باشید ، و باید بتوانید برای یادگیری چیزهای جدید به صورت متمرکز وقت بگذارید.

تکنیک های تمرکز مناسب را بیاموزید و روزانه استفاده کنید. تمرکز کلید بهبود خود و رشد شخصی است ، به شما کمک می کند تا با موارد مهم زندگی خود هماهنگ باشید. با تمرکز ، می توانید تمام آنچه را که باید روزانه به آن تمرکز کنید ، خیس کنید.

در حال حاضر در زندگی خود مواردی را تعیین کنید که شما را از هدف زندگی باز می دارد. این موارد باید حذف شوند یا محدود شوند تا امکان پیشرفت شخصی برای شما بهتر شود ، در حالی که از مواردی که باعث پایین آمدن زندگی می شوند اجتناب کنید. وقتی نوبت رسیدن به هدف زندگی شما می رسد ، دیگر جایی برای حواس پرتی وجود ندارد.

لیستی از اهداف رشد شخصی خود و راههایی که قصد دارید تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنید ، تهیه کنید. دستیابی به چیزها همیشه آسان تر است وقتی آنها را برای خود یادداشت می کنید. علاوه بر این ، اطمینان از اینکه می دانید قدم هایی را که باید بردارید می دانید ، احتمال موفقیت را نیز افزایش می دهد.

یک نکته عالی برای پیشرفت شخصی این است که وقتی در آینه به خود نگاه می کنید ، از دیدن گوشت خودداری کنید. شما باید هدف خود را به فراتر از گوشت نگاه کنید زیرا در طرح بزرگ چیزها ناچیز است. در عوض ، به دنبال آنچه در خود مهم است ، که روح و روح شماست ، باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *