با این نکات عالی در زمینه پیشرفت شخصی ، به هیچ وجه به اهداف خود نرسید!

با این نکات عالی در زمینه پیشرفت شخصی ، به هیچ وجه به اهداف خود نرسید!

رشد شخصی در درجه اول مربوط به تعیین و دستیابی به اهداف برای خودتان است. در حالی که در انتخاب اهداف کاملاً آزاد هستید ، ممکن است بخواهید توصیه های موجود را هنگام رسیدن به طور مثر به اهداف خود در نظر بگیرید. بسیاری از توصیه های مربوط به توسعه شخصی وجود دارد. این مقاله فقط چند نکته در مورد روند کار به شما می دهد.

برخی از سطح رضایت برای سلامت روان و خودسازی بسیار مهم است. در حالی که تاکتیک ها و نکات خودیاری بر روی تلاش مداوم تمرکز دارند ، یک تصویر بزرگتر وجود دارد که باید در نظر گرفت. هرگز بدون داشتن کمی لذت به خود ، به سلامتی جامع و شادی ذهنی نخواهید رسید. بیاموزید به مواردی که نمی توانید تغییر دهید (خانواده ، درآمد سال گذشته و غیره) راضی باشید. هنگامی که از چیزهای دائمی زندگی خود راضی بودید ، آماده تغییر چیزهایی هستید که می توانید کنترل کنید.

هنگام مقابله با عوامل کاهش دهنده احساسات در زندگی خود ، کمک به خود چندین برابر راه حل برای افراد است. مانند هر چیز دیگری در زندگی ، برای موفقیت نیاز به فداکاری دارد ، اما همیشه جای پیشرفت دارد و شما باید همیشه تلاش کنید تا خود را بهتر کنید. به یاد داشته باشید که همیشه سر خود را بالا نگه دارید.

یک نکته عالی برای کمک به خود برای کمک به شما در تغییر زندگی ، شروع به نوشیدن قهوه است. نوشیدن قهوه می تواند باعث بالا رفتن روحیه شما شود و انرژی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. قهوه بیش از حد می تواند شما را مضطرب کند ، بنابراین مانند همه چیز ، باید آن را به میزان متوسط ​​بنوشید.

با تعیین اهداف شخصی برای دستیابی به اهداف خود ، کارهای بیشتری را در زندگی انجام دهید. سعی کنید آنها را در یک برنامه بنویسید و بنویسید که چگونه قصد دارید به آنها برسید. هیچ نیازی به اهداف بزرگ یا کوچک نیست. آنها فقط باید به آنچه شما می خواهید بدست آورید مربوط شوند.

سعی کنید میزان کافئین مصرفی روزانه خود را کاهش دهید. بسیاری از اوقات با ایجاد مسئله ای مانند بی خوابی می تواند بر روی عادت های خواب شما تأثیر منفی بگذارد. برای برخی افراد ، کافئین می تواند سردرد و مشکلات مختلف هضم ایجاد کند. تمام تلاش خود را انجام دهید تا هر روز این مورد را کاهش دهید تا ببینید آیا احساس بهتری دارید.

به یک دوست اعتماد کن از شخصی که به اهداف خود اعتماد دارید سرنخ کنید و وقتی تمجید اطمینان خاطر از پیشرفت خود می خواهید به او رجوع کنید. یک دوست واقعی همچنین می تواند یادآوری های مودبانه ای را ارائه دهد که شما باید کمی بیشتر کار کنید. پاسخگو بودن راهی دارد که ما را مجبور می کند با تلاش بیشتری برای تحقق اهداف خود کار کنیم.

اگر برای مقابله با افسردگی به برخی نکات خودیاری نیاز دارید ، از یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود بخواهید که مرتباً شما را چک کنند. افسردگی نبردی دشوار است و ممکن است خود را فاقد انگیزه بدانید ، بنابراین ایده خوبی است که کسی تلاش بیشتری کند تا ببیند شما خوب هستید.

عزت نفس خود را با کنترل نحوه گفتگو با خود تقویت کنید! با خود خوب باشید و مطالب و اشتباهات کوچک خود را بپذیرید. هیچ کس کامل نیست ، و احتمالاً با انتقاد بیش از حد و عفو نکردن از افراد دیگر این کار را نمی کنید ، بنابراین نسبت به خود چنین رفتار نکنید! به خودتان اجازه دهید اشتباه کند و بی نظیر باشد.

اطمینان حاصل کنید که آرام باشید و در هر موقعیتی که هستید واکنش بیش از حد نشان ندهید. استرس یک واکنش متداول در شرایط ناخوشایند است. اگر می خواهید استرس خود را کاهش دهید ، حتما نفس های عمیق بکشید و راه هایی برای حفظ آرامش خود پیدا کنید. یکی از ساده ترین راه ها برای کاهش استرس ، کاهش سریع سرعت است.

اکثریت استرسی که در بدن خود احساس می کنیم ، آدرنالین اضافی است که از بدن عبور می کند. یک راه عالی برای از بین بردن جریان اضافی آدرنالین ، ورزش است. اگر احساس می کنید بیش از حد استرس دارید ، خوب قدم بزنید و وقتی به خانه برگشتید حالتان خیلی بهتر می شود.

مربیگری در خود عالی است ، با این حال گوش دادن به خود حتی بیشتر است. تجزیه و تحلیل خود بخشی مهم از رشد شخصی است به شرطی که بخواهید با خردمندانه انتقاد کنید و پاسخگوی مشتاق باشید. یادگیری از اشتباهات و خطاهای خود تقریباً به همان اندازه مهم است که چگونه بر اساس آن دانش عمل کنید.

یک نکته عالی که می تواند به شما در پیشرفت شخصی کمک کند این است که برعکس تصویر بزرگ ، هر روز یکبار تمرکز کنید. اگر همیشه به دنبال نتیجه نهایی هستید خیلی زود ناامید خواهید شد. مصرف هر روز در یک زمان ، روش بهتری برای بررسی پیشرفت شما است.

با نحوه خواندن افراد و پیام ها آشنا شوید. در جامعه ما ، تبلیغات در همه جا وجود دارد. بیاموزید که چگونه این نوع گفتمان را تشخیص دهید. دفعه ی بعدی که یک تبلیغ تجاری به شما احساس عدم امنیت می دهد ، می توانید این احساس را مصنوعی تشخیص دهید. متاسفانه ، افراد خاصی زندگی را پشت سر می گذارند و این را درک نمی کنند. یاد بگیرید که این افراد را بشناسید و گفتمان آنها را نیز رمزگشایی کنید.

هنگام تصمیم گیری همیشه باید وقت خود را اختصاص دهید. بسیاری از مردم راحت ترین راه حل را از روی تنبلی محض انتخاب می کنند. گزینه های خود را تجزیه و تحلیل کنید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید ، نه اینکه راحت ترین کار را انجام دهید. شما احتمالاً عادت های بدی در سبک زندگی خود ریشه دوانده اید: از شر آنها خلاص شوید و شروع به انتخاب درست کنید.

وقتی نوبت به پیشرفت شخصی می رسد ، مهم است که مرزهای خود را بشناسید و آنها را فقط تا حدی فشار دهید که بیش از حد مجاز نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *