با اسرار و راهکارهای ما درباره توسعه شخصی اطلاعات کسب کنید

با اسرار و راهکارهای ما درباره توسعه شخصی اطلاعات کسب کنید

بسیاری از افراد قادر به رشد به عنوان یک شخص نیستند زیرا آنها به سادگی نمی دانند چگونه. یافتن توصیه های مناسب نیز می تواند سخت باشد. این همان جایی است که مقاله زیر ارائه می شود. برای کمک به اهداف رشد شخصی خود ، به شما توصیه هایی می شود که می توانید از آنها استفاده کنید.

یک نکته عالی برای کمک به خود این است که به راحتی گذشته را تصدیق کنید و به جلو بروید. بسیاری از افراد مبتلا به افسردگی یا احساس ضعف ، تمایل دارند موارد خاصی را که برای آنها اتفاق افتاده جلوگیری کنند. شما نمی توانید زندگی خود را در انکار زندگی کنید. برای ادامه کار باید موارد خاصی را بپذیرید.

یک نکته عالی برای کمک به خود که می تواند به شما در تغییر زندگی کمک کند خرید حیوان خانگی است. تهیه یک گربه یا یک سگ می تواند برای شما میزان استرس شگفت انگیز باشد. نوازش ساده یک سگ می تواند استرس شما را بسیار کاهش دهد. داشتن حیوان خانگی برای شما و آنها مفید است.

به یاد داشته باشید که رشد شخصی فراتر از خود جسمی شما است. داشتن غرور بیشتر در نحوه حمل و نقل خود بسیار مهم است ، اما در نهایت پیشرفت شما به یک رابطه سالم با خود و دنیای اطراف بستگی دارد. با یادگیری روشهای جدید پردازش و واکنش به جهان پیرامون خود ، تکنیک های مراقبه را در نظر بگیرید.

چی با عث خوشحالی شما میگردد. وقتی چیزی را پیدا می کنید که به آن علاقه دارید ، موفقیت به طور طبیعی به وجود می آید. اکثر مردم آنچه عملی است یا آنچه از آنها انتظار می رود را انجام می دهند. در نتیجه آنها ناراضی ، استرس زده و تحقق نیافته از بین می روند. اشتباه نکن در عوض ، چیزی را که دوست دارید انتخاب کنید و با اشتیاق دنبال آن بروید. نه تنها به احتمال زیاد با انجام این کار به موفقیت طولانی مدت دست پیدا می کنید ، بلکه می توانید زندگی شاد و سرشار از رضایت را داشته باشید.

هنگام تحقیق در مورد رشد خود ، مهم است که مثبت بمانید و عزت نفس خود را بسیار بالا نگه دارید. وقتی روی خود کار می کنید ، گاهی اوقات با موانعی روبرو خواهید شد که سعی می کنند شما را از پا در آورند. به همین دلیل است که همیشه باید به یاد داشته باشید که قوی بمانید و سر خود را بالا نگه دارید.

سعی کنید چشم انداز مثبتی داشته باشید. یک نگرش خوب می تواند برای روحیه شما معجزه کند. آگاهانه سخت ترین تلاش خود را بکنید تا نگذارید بیش از حد تحت فشار قرار بگیرید ، مضطرب یا افسرده شوید – مهم نیست که این چه مشکلی است. فقط به خود بگویید که همه چیز خوب خواهد بود ، گاهی اوقات احساس احساس خوشبویی را برای شما به وجود می آورد تا بتوانید در واقعیت واقعیت موفق شوید.

فهرست متن خود را مطالعه کنید! فهرست ها برای قرار دادن مطالب کتاب در نوک انگشتان شما ساخته می شوند. عاقلانه استفاده می شود و آنها فقط منابع سریع برای شماره صفحات نیستند. آنها لیستی آماده از اطلاعاتی که باید یاد بگیرید تهیه شده اند. شاخص های متون خود را مرتباً مرور کنید تا ببینید آیا آنطور که باید پیشرفت می کنید یا خیر.

از واژه نامه متن خود فلش کارت درست کنید. صفحات کتاب خود را نبرید! از هر صفحه کپی کنید. هر اصطلاح و تعریف آن را با دقت برش دهید و آنها را در قسمت های مربوط به مرتبا کوچک قرار دهید. اگر مراقب باشید می توانید اغلب تعاریف و اصطلاحات را به شکلی که درست در لبه کارت تا می شوند برابر کنید.

سازمان برای زندگی بدون استرس کلیدی است. اگر احساس می کنید در یک محیط آشفته و آشفته قرار دارید می تواند به شما احساس کند زندگی شما به هم ریخته و آشفته است. از بین بردن برخی از بی نظمی ها مدت زیادی طول نمی کشد و وقتی همه گفته و انجام شد ارزش تلاش را دارد.

هر شب آن را تبدیل به شیشه کنید. آیا با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنید؟ بیشتر ما هستیم. اگر هر شب تعویض جیب خود را جمع کنیم و آن را سنجاب کنیم ، شگفت آور است که با چه سرعتی به یک ذخیره اضطراری خوب تبدیل می شود. وقتی مجبور به خرید آن آنتی بیوتیک هایی هستیم که دکتر تجویز کرده است ، ذخیره نقدی مانع از این می شود که بیشتر به اعتبار خود فرو برویم.

به هم زدن ادامه دهید. همه ما درباره قطار کوچکی که فکر می کرد می تواند و لاک پشتی که خرگوش را در مسابقه می زند شنیده ایم. تلاش مداوم برای دستیابی به یک هدف در نهایت ما را به آنجا می رساند. ما فقط باید به هم زدن یا حتی شاید خزیدن ادامه دهیم و در نهایت به مقصد خواهیم رسید.

اهداف واقع بینانه تعیین کنید یا خود را برای شکست آماده کنید. اگر فردی بسیار خجالتی هستید ، انتظار نداشته باشید که در مدت سی روز سخنران عمومی شوید! این بدون شک منجر به شکست خواهد شد که شما را از تلاشهای بعدی برای رشد شخصی منصرف می کند. اهداف معقولی را تعیین کنید که می توانید هر روز برای آن تلاش کنید تا بدانید که در یک مسابقه که در واقع می توانید برنده شوید ، به یک خط پایان واقعی می پردازید!

یکی از سخت ترین نکات برای بلعیدن پذیرش سرزنش است. مسئولیت هر آنچه در زندگی روزمره شما اشتباه است را به عهده بگیرید. بهانه نگیرید ، فقط صاحب لحظه شوید. این شما هستید که راه را برای این لحظه هموار کرده اید و مهم است که در صندلی راننده باشید ، مهم نیست که دلیل آن چیست. با این کار احترام دوستان ، خانواده و همسالان خود را به دست خواهید آورد و دریچه رشد عظیم شخصی را باز خواهید کرد.

مربی پیدا کنید. یکی از قدرتمندترین اشکال یادگیری ، انعکاس بخشیدن به بهترین روشهای کسانی است که قبلاً همان جایی هستند که شما می خواهید باشید. شخصی را پیدا کنید که می خواهید از او الگوبرداری کنید و زندگی او را مطالعه کنید. اگر نزدیک شدن به این شخص واقع بینانه است ، به او کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *