ایده های طوفان فکری برای تبدیل بهتر خودتان

ایده های طوفان فکری برای تبدیل بهتر خودتان

خودیاری می تواند از مراجعه به یک متخصص بهداشت مجاز مانند روانشناس گرفته تا انتخاب یک کتاب خوب در این زمینه معنی داشته باشد. در هر قایقی که هستید ، مهم است که با دانش مناسب به آن بروید تا در جستجوی خود یاری به شما کمک کند که به دنبال آن هستید.

تغییر می تواند ذاتاً ترسناک باشد ، اما یکی از کلیدهای پیشرفت شخصی موفق ، تسلط بر این ترس است. تکامل شخصی هنر پرورش تغییرات مثبت در خود فرد است. این هنری نیست که بتوان بدون شناخت اینکه دنیای خارج نیز دائماً در حال تغییر است ، تمرین کرد. پذیرفتن تغییر در خارج می تواند منجر به نتایج بهتر شود ، تغییر در داخل را تشویق می کند.

همیشه سعی کنید خود و کار خود را بهبود ببخشید. اگر احساس می کنید می توانید فرد بهتری باشید یا کاری که انجام می دهید یا روی آن کار می کنید می تواند بهتر باشد ، پس سعی کنید آن را در کارهای بعدی اعمال کنید. با تلاش مداوم برای انجام بهتر ، در تلاش هستید تا به یک فرد بهتر و کارگر سخت تر تبدیل شوید.

اعتماد به نفس شما در طی دوره های رشد فردی از یک رابطه هماهنگ با خود اصلی شما بهره مند می شود. اگر با ذهن ، جسم و روح خود هماهنگ باشید ، دفاع از خود در برابر چالش های اعتقادات و ارزشهای اصلی خود راحت تر خواهد بود. این به شما کمک می کند تأثیر عقاید و اعتماد به نفس خود را در آنها تقویت کنید.

از درخواست کمک نترسید. این می تواند یکی از مهمترین مواردی باشد که باید در سفر به خودیاری بدانید. درخواست کمک از اطرافیان که واجد شرایط هستند در واقع نشان از قدرت دارد. شما از شخصی سودمند هستید که عینی و کمی باتجربه تر از شما است.

از کمک یک داروی هومیوپاتی برای ناراحتی های موقعیتی استفاده کنید. قطع رابطه یا مرگ یکی از عزیزان می تواند احساسات شما را به چرخش در بیاورد. این گاهی اوقات منجر به یک پاسخ افسردگی می شود ، افسردگی موقعیتی نامیده می شود. یک داروی هومیوپاتی ، Ignatia amara ، از لوبیای Saint Ignatiur گرفته شده و به شما در حل احساس غم یا هیستری کمک می کند.

اگر اهداف توسعه شخصی گسترده ای دارید ، در نظر بگیرید که از یک درمانگر کمک بگیرید. کتاب ها برای حل مشکلات روزمره عالی هستند ، اما نمی توانند با نیازهای پیچیده کسانی که مسائل جدی تری دارند سازگار شوند. برخی از افراد می توانند تنها در دستیابی به مسائل روانشناختی خود موفق شوند و بتوانند با آنها در مورد آنها صحبت كنند. یک روانپزشک می تواند با شما بحث کند ، جایی که یک کتاب نمی تواند.

روز به روز به زندگی ترسناک بسنده نکنید. ترس های خود را کشف کنید ، سپس به دنبال راه هایی برای رفع مستقیم دلایل دلهره خود باشید. فقط برای مبارزه با ترسهایی که مانع شما می شوند یا دلیل منطقی ندارند ، انتخاب کنید. رو در رو با ترس شخص می تواند بار عظیمی را از دوش شما خارج کند.

تعلل نکن! حتی وقتی کاری که منتظر توجه شما است یکی از ناپسندترین موارد تصورکننده است ، در بیشتر موارد با به تعویق انداختن آن بیشتر از پیش رفتن و انجام آن رنج خواهید برد. این درخواست تمدید را در سازمان امور مالیاتی ثبت کنید و نگران انجام دادن مالیات خود به مدت شش ماه بیشتر از این خواهید بود که اگر اولاً آن را به موقع انجام داده باشید!

قبل از اینکه به خود اجازه دهید با عصبانیت عکس العمل نشان دهید ، از خود این س askال را بپرسید: بدترین پیامد ممکن است ناشی از تن دادن به عصبانیت من باشد؟ در بیشتر مواقع ، خواهید دید که بدترین نتیجه ممکن – خشونت ، مشکلات حقوقی ، زندان – به سادگی ارزش آزادی مختصر تسلیم خلق و خوی شما را ندارد.

ضروری است که متعهد شوید خونسردی خود را در حضور دیگران حفظ کنید. اجازه دادن به خود برای منفجر کردن و از دست دادن کنترل خود می تواند تأثیرات مخربی بر کیفیت روابط و شهرت شما در خانه ، مدرسه یا محل کار داشته باشد. طغیان های منظم باعث می شود همسالان شما از ترس روشن شدن فیوز ، سپرهای دفاعی در اطراف شما قرار دهند.

از توصیه های افرادی که شما را دوست دارند فرار نکنید. البته ، ممکن است توصیه های آنها همیشه درست نباشد ، اما گوش دادن به سخنان آنها صدمه ای نخواهد دید و شما فقط می توانید چیزهای بسیار مهمی درباره خود یاد بگیرید. برای انسانها اغلب دشوار است که خودمان را همانگونه که واقعاً هستیم ببینند.

ارتقا سطح خودآگاهی به شما در مسیر پیشرفت شخصی کمک می کند. آگاهی از کاری که انجام می دهید و چرا به شما امکان می دهد کارهای دیگری را که ممکن است برای شما مضر باشد متوقف کنید. همچنین به شما کمک می کند تا با افراد دیگر در زندگی خود رفتار بهتری داشته باشید و روابط محکم تری ایجاد کنید.

بعضی اوقات مردم خیلی احساس گم شدن می کنند و از اینکه زندگی شان کجا می رود مطمئن نیستند. این باعث می شود که موضع بگیرند و در مورد رشد شخصی خود کار کنند. برای شروع این ماجراجویی مهیج ، باید روی تجدید هویت خود کار کنید. پس از آن شما راحت تر می توانید تصمیم بگیرید دقیقاً چه کاری باید انجام دهید تا خود را به یک شخص بهتر تبدیل کنید.

دانستن اینکه در کجا باید پیشرفت کنید اطلاعات ارزشمندی برای بدست آوردن است. بسیاری از اوقات ممکن است ببینید که نگرش شما نیاز به تعدیل دارد یا ممکن است ارزش های شما تغییر کند. نکته کلیدی در اینجا تشخیص این است که آیا اینها بر اساس فقدان اصول اساسی در درون است. به ریشه های عمیق خود بروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *