اطلاعات کلیدی برای کمک به شما در رشد فردی

اطلاعات کلیدی برای کمک به شما در رشد فردی

اگر می خواهید برخی از جنبه های زندگی خود را بهبود ببخشید ، برای یک سوارکاری دست انداز آماده باشید. کار روی هر مسئله شخصی که با آن سر و کار دارید ، هرگز آسان نیست ، خصوصاً اگر روز به روز آن را زندگی می کنید. این مقاله به شما نکاتی در مورد چگونگی کمک به خود کمک می کند که ارزش خود را داشته باشد.

عاقلانه ترین راه برای شروع زندگی خود و یادآوری آنچه که برایتان عزیز است این است که مرگ و میر خود را در نظر بگیرید. با در نظر گرفتن مرگ و کوتاه بودن زندگی ، تعیین خواهید کرد که برای چه چیزی تلاش می کنید و می خواهید وقت خود را با چه کسی سپری کنید. این ممکن است شوم و بیمارگونه به نظر برسد ، اما “خردمندان آن را به قلب خود فرو می برند”.

اگر هدفی بزرگ و به ظاهر دست نیافتنی دارید ، آن را به کارهای کوچکتر تقسیم کنید. یک باره گرفتن یک هدف بزرگ می تواند به سرعت طاقت فرسا شود. درعوض ، هدف را به حداکثر وظایف کوچک و ساده تقسیم کنید. سپس ، بر انجام هر یک از این وظایف تمرکز کنید. قبل از اینکه بدانید ، تمام تلاش های کوچک شما جمع می شود و به شما امکان می دهد به هدف بزرگتر خود برسید.

یک قهرمان پیدا کنید تا به شما کمک کند تا درگیر شوید و هنگام تلاش شما را تشویق کند. قهرمان شما می تواند فردی نزدیک به شما در زندگی شخصی شما باشد ، یک مربی توسعه حرفه ای یا یک مربی قابل اعتماد در محل کار. ایده این نکته این است که مطمئن شوید مکانیزم پشتیبانی قوی برای کمک به شما در حفظ و توسعه اهداف شخصی خود دارید.

برای اینکه به خود دیدگاه تازه ای بدهید خود را در معرض ایده ها و تجربیات جدید قرار دهید. تجربه چیزهای جدید ، حتی در زمینه ای غیرمرتبط ، باعث می شود کاملاً متفاوت به مسائل نگاه کنید. این می تواند آب میوه های خلاقانه شما را شروع کند و دیدگاه جدید ممکن است به شما کمک کند راه حل های جدیدی برای مشکلات قدیمی پیدا کنید.

سخنان خود را بیان کنید! از آن دسته افرادی نباشید که در لبه گروهی ایستاده اند و برای ساعاتی به نظر می رسند و هیچ کس حتی متوجه نمی شود شما آنجا هستید! کلمات خود را با دقت انتخاب کنید و واضح صحبت کنید ، تا همه بتوانند درک کنند. تا وقتی شنیده نشوید و درک نشوید ، قابل قدردانی نیستید!

هر شب آن را تبدیل به شیشه کنید. آیا با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنید؟ بیشتر ما هستیم. اگر هر شب تعویض جیب خود را جمع کنیم و آن را سنجاب کنیم ، شگفت آور است که با چه سرعتی به یک ذخیره اضطراری خوب تبدیل می شود. وقتی مجبور به خرید آن آنتی بیوتیک هایی هستیم که دکتر تجویز کرده است ، ذخیره نقدی مانع از این می شود که بیشتر به اعتبار خود فرو برویم.

در مورد هرگونه بیماری نامطلوب پزشکی که با آن دست و پنجه نرم کرده اید ، با پزشک خود صحبت کنید ، چه این یک بیماری واقعی باشد یا یک علامت مرموز است که مدتی است شما را آزار می دهد. بیشتر پزشکان برای ایجاد یک برنامه درمانی شخصی با شما همکاری خواهند کرد ، که به عنوان یک راهنما برای شما عمل می کند زیرا شما تمام اقدامات توصیه شده را برای از بین بردن علامت از طریق تغییر سبک زندگی سالم انجام می دهید.

بخشی از افسردگی که فکر نمی کنید به آن توجه کنید رژیم شما و افزایش میزان کربوهیدرات های پیچیده ای است که مصرف می کنید. کمبود کربوهیدرات های پیچیده می تواند منجر به کمبود سروتونین ، یک عامل قابل توجه در افسردگی شود. می توانید با خوردن مقدار زیادی میوه تازه ، سبزیجات خام ، آجیل ، برنج قهوه ای ، غلات سبوس دار و لوبیا میزان مصرف این کربوهیدرات ها را افزایش دهید.

یک نکته خوب برای کمک به خود برای بهبود روابط این است که با یک دوست قدیمی که ارتباط خود را از دست داده اید تماس بگیرید ، ایمیل کنید یا پیامک کنید. شروع یک رابطه جدید ممکن است دشوار باشد ، اما احیای مجدد یک رابطه قدیمی می تواند یک گزینه عالی باشد. از آنجا که شما این دوست را از قبل می شناسید ، چیزهای زیادی برای گفتگو خواهید داشت.

برای تبدیل شدن به یک مشارکت کننده بهتر گام بردارید. مردم معمولاً بر آنچه که از انجام یک کار خاص یا شرکت در یک گروه به دست می آورند متمرکز می شوند ، در حالی که در واقع باید به دنبال راه هایی برای کمک به دیگران از طریق کمک های خود باشند. استفاده از دانش و مهارت های خود برای کمک به دیگران ، عزت نفس ، تصویر از خود و اثربخشی شما را افزایش می دهد.

ایجاد تغییر در زندگی شخص دیگری راهی عالی برای شروع فصل جدیدی در زندگی شما است. اگر دیدید شخصی وجود دارد که توانایی کمک به خود را ندارد ، یک دقیقه وقت بگذارید تا بفهمید چه کاری می توانید برای آنها انجام دهید و این کار را انجام دهید. با اختصاص دادن وقت برای کمک به بخت و اقبال دیگران احساس خوبی خواهید داشت.

پیشرفت خود را فقط در برابر خودتان مقایسه کنید و نه در برابر دیگران در اطراف خود. شما در حال تلاش برای تبدیل شدن به بهترین چیزی که می توانید باشید و نه بهترین در جهان هستید. به یاد داشته باشید ، شما هرگز در هر کاری بهترین نخواهید بود زیرا همیشه کسی کمی بهتر خواهد بود. بر پیشرفت خود تمرکز کنید!

نفس کشیدن را فراموش نکنید ، و نفس عمیق بکشید. تنفس عمیق به گردش خون کمک می کند و می تواند سلامتی و استقامت را بهبود بخشد. در طول روز به طور مكرر نفس عمیق بكشید تا به پاك كردن افكارتان كمك كنید تا بتوانید دائماً تازه را شروع كنید. تنفس عمیق همچنین انرژی مورد نیاز برای گذراندن روز شلوغ را به شما می دهد.

وقتی می توانید خود را ناز کنید. محروم کردن خود از چیزهایی که در این زندگی دوست دارید می تواند شما را بیچاره کند. هر چند وقت یکبار به چند مورد مورد علاقه خود بپردازید و زندگی شما کاملا مرتب و منظم خواهد ماند. این کار روحیه شما را ده برابر بهبود می بخشد و مهارت های شما را در زمینه کار افزایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *